A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Nom | Any | Gènere | Club | Categoria | |||||||||||||
Equip: Frenahaybache [L. Ribot, A. Vich, J. Fernandez i G. Bonet]
|
|||||||||||||||||
Equip: Las Pijis De Las Urbas [C. Vázquez, L. Vazquez, M. Vazquez i L. Moreno]
|
|||||||||||||||||
Equip: Saps Que N´Hi Ha De Cacos 1!! [M. Femenias, P. Oliver, C. Valiente i J. Muñoz]
|
|||||||||||||||||
Equip: Saps Que N`Hi Ha De Cacos I Cacas2! [N. Caimari, A. Rodríguez, C. Arbó i I. Salva]
|
|||||||||||||||||
Equip: On Fire [A. Froilan, R. Bauza, J. Roig i J. Herrero]
|
|||||||||||||||||
Equip: Power Cousins [P. Balle, L. Forteza, M. Rodriguez i E. Rus]
|
|||||||||||||||||
Equip: Saps Que N, Hi Ha De Cacos I Cacas 3! [J. Bauza, D. Bauza, E. Delgado i C. Drover]
|
|||||||||||||||||
Equip: Campeones [V. Sureda, M. Lorenzo , M. García i L. Torres]
|
|||||||||||||||||
Equip: Campeones 2 [E. Coll, J. Giménez, R. Hernaez i A. Moragues]
|
|||||||||||||||||
Equip: Value Group 1 [A. Coll, P. Torrico, S. Carbonell i J. Orfila]
|
|||||||||||||||||
Equip: Value Group 2 [M. Hernández , C. López, H. Chon i I. Escobar]
|
|||||||||||||||||
Equip: Value Group 3 [C. Romero, C. Sánchez, N. Redondo i S. Mallen]
|
|||||||||||||||||
Equip: Value Group 4 [A. Gallegos, S. Mbengono, S. Alarcón i S. Xamena]
|
|||||||||||||||||
Equip: Los Sementales [M. Ferrando, J. Juaneda , C. Rayo i A. Muntaner]
|
|||||||||||||||||
Equip: Las Churris [I. Belen, M. Juan, A. Moreno i I. Emig]
|
|||||||||||||||||
Equip: El Que No Corre, Vuela [M. Segura, M. De Luis, S. Pérez i T. Segura]
|
|||||||||||||||||
Equip: Blat Al Sac [M. Cejudo, M. Villargordo , M. Lliteras i A. Muelas]
|
|||||||||||||||||
Equip: Faprasticos [J. Palmer , L. Bosch, P. Miguel i A. Castillo]
|
|||||||||||||||||
Equip: Los Triglicéridos [F. Berbel , R. Salhi , D. Montalban i H. Dalton ]
|
|||||||||||||||||
Equip: Ensaimades [J. González, V. Martínez, I. Rodríguez i M. Garcia]
|
|||||||||||||||||
Equip: Las Ricardas [J. Soubrier , A. Campos, M. Grobas i R. Sanchez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Divinas Power [A. Molina, E. Molina, S. Molina i E. Garcia]
|
|||||||||||||||||
Equip: Los Disney Team [L. Vadell, M. Adrover , C. Vadell i S. Capo]
|
|||||||||||||||||
Equip: Los Intocables [V. Riillo, F. Molina, C. Sánchez i L. Martinez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Vaquers & cia [D. Vaquer, M. Martí, L. Martinez i I. Vaquer]
|